Vodafone Fatura Ödeme

Vodafone fatura ödeme

Faturamı nereden ödeyebilirim?

Vodafone faturalarınızı Online Self Servis, Sesli Yanıt Self Servis, Vodafone Cep Merkez’leri, anlaşmalı bankalar ve PTT şubeleri üzerinden ödeyebilirsiniz.
Online Self Servis kanalıyla faturanızı ödemek için:
Faturanızı kredi kartınızla Online Self Servis’ten ödeyebilirsiniz. Geçmiş ve son dönem faturalarınız ile ara ödemelerinizi kapsayan tüm ödeme listenize Online Self Servis’ten ulaşabilirsiniz. Daha sonra, ödemek istediğiniz faturalarınızı işaretleyerek ve kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Online Self Servis’e giriş yapın.
Menüde yer alan Fatura Ödeme linkini tıklayın.
Online Self Servis abonesi değilseniz, şimdi Online Self Servis’e ücretsiz üye olmak için tıklayın.
Not: Kısıtlı hatlar Online Self Servis’ giriş yapamayacaklarından ödemelerini IVR kanalıyla yapabilirler. Aynı kredi kartıyla günde en fazla 4 adet fatura ödenebilmektedir.
IVR kanalıyla faturanızı ödemek için:
7002’yi arayarak Vodafone Fatura Ödeme Servisi üzerinden faturanızı kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Dakika başı 0,071 TL olarak ücretlendirme yapılmaktadır.
Not: Aynı kredi kartıyla günde en fazla 4 adet fatura ödenebilmektedir.
Anlaşmalı bankalar kanalıyla faturanızı ödemek için:
Vodafone’un anlaşmalı olduğu bankaların gişelerinden ve ATM’lerinden ödeme yapabilirsiniz veya bu bankalara otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Faturanızı ödeyebileceğiniz bankların detaylı listesini buradan görebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir